İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yapay Zeka Destekli Pfaff Creative Icon 2 Nedir? 

 

SVP Worldwide markası PFAFF, yapay zeka teknolojisi ile desteklenen Creative Icon 2 modelini Türkiye’de satışa sundu! Peki siz yapay zeka destekli Pfaff Creative Icon 2 nedir hiç duydunuz mu? Kendisi bir dikiş makinesi markası ve Singer’in bünyesinde bulunuyor. Projektör ve kamera özellikleri bulunan bu cihaz, işlenecek deseni kumaşa yansıtabiliyor. Bunun yanı sıra sesli komutları da destekliyor. Şimdi gelin bu cihazın detaylarını hep birlikte inceleyelim…

Yapay Zeka Nedir?

Yapay zekâ, bir bilgisayarın veya bilgisayar kontrollü robotun, genellikle akıllı varlıklarla ilişkili görevleri yerine getirme yeteneğidir. Peki siz bu yapay zekanın hiç dikiş makinesiyle ilişkilendirilebileceğini düşündünüz mü? Evet… yapay zeka destekli Pfaff Creative Icon 2’den bahsediyoruz. Eğer ilginizi çektiyse yapay zeka destekli Pfaff Creative Icon 2 nedir gelin bir göz atalım.

Pfaff Creative Icon 2 Neyi İfade Ediyor?

Son zamanlarda gündeme gelen, Singer’in de bünyesinde bulunduğu PFAFF, yapay zeka teknolojisiyle dikişte yeni bir çığır açan Creative Icon 2 model ürününü Türkiye’de satışa sundu. Peki, ama yapay zeka destekli Pfaff Creative Icon 2 nedir? Hangi özelliklere sahiptir? Emin olun teknolojide çığır açan bu dikiş makinesi çok ilginizi çekecek! Çünkü kendisi bir dikiş makinasının sahip olması gerekenlerden çok daha fazlasına sahip.

Öncelikle kullanıcılar, dikiş esnasında ihtiyaç duydukları konularda bilgi ve destek almak istediklerinde, makinenin hafızasında bulunan kısa eğitim videolarına anında ulaşılabiliyor. Dahili 4 çeşit kasnak, ekran kişiselleştirme, kurulum sihirbazı, wifi özelliği, monitoring, 873 adet dahili nakış deseni, 806 adet dahili dikiş deseni gibi donanımlar bulunuyor.

Projektör ve kamera özellikleri de bulunan PFAFF Creative Icon 2, işlenecek nakış desenini veya piko desenini kumaşa yansıtabiliyor. Bu işlemi yaparken kullandığı ızgara görüntüsü ile düzgün piko yapılabilmesine destek oluyor. Kamera özelliği ile fotoğrafı çekilen kumaşı veya alanı makine ekranında görebilme ve nakışı buna uygun şekilde yerleştirebilme olanağı da tanıyor.

Ayrıca elleri dikimi yapılan üründen çekmeden yardım almayı sağlıyor. Standart baskı ayaklarından herhangi birinin takılı olması ve takılan ayağın dikiş seçimiyle uyumlu olmaması halinde makine kullanıcıyı uyarıyor. Bunun yanısıra sesli komut özelliğine sahip PFAFF Creative Icon 2, Alexa uygulamasıyla uyumlu akıllı hoparlörün cep telefonuna bağlanması aracılığıyla temassız etkileşim imkânı sağlıyor. 

İşte sizler için yapay zeka destekli Pfaff Creative Icon 2 nedir? konusunu derledik. Özelliklerinden de anlayacağınız üzere kendisi bir dikiş makinesinden çok daha fazlası…

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın